Linki sponsorowane

Kampanie Adwords Kraków

92%

Firm ma dostęp do Internetu

75%

Polaków to użytkownicy Internetu

65%

Firm posiada stronę internetową

Wybór słów kluczowych

01.Strategia

Wyznacz cele reklamy

Linki sponsorowane

02.Kampania Adwords

Pokaż stronę w reklamach Google

Zwiększ ilość klientów

03.Wzrost ruchu

Popraw wyniki sprzedaży

Kierowanie reklam na lokalizacje geograficzne

Marketing lokalny w Google

Specjalista Adwords

Województwo:

małopolskie

Miasto:

Kraków

Powierzchnia:

326.85 km²

Ludność:

762508

Reklamy rozliczane w modelu PPC

Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy posiadają certyfikaty Google AdWords i Google Analytics. Mamy doświadczenie i zasoby, aby Państwa kampanie Google Adwords rozliczane za kliknięcia PPC (Pay Per Click) osiągnęły sukces i spełniły cele marketingowe. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji.

Najskuteczniejszymi kampanie marketingowe to takie, które łączą w sobie zarówno pozycjonowanie i optymalizację stron dla wyszukiwarek internetowych (SEO) oraz linki sponsorowane Adwords. Wiemy jak prowadzić kampanię aby inwestycje w reklamę były ukierunkowane na osiągniecie najlepszych współczynników zwrotu ROI. Każda kampania Adwords jest indywidualnie dostosowywana do oferty i lokalizacji firmy.

System reklamowy PPC działa na zasadzie aukcji, w której różne podmioty podbijają ceny dla wybranych słów kluczowych. Żeby wyświetlać się w wyszukiwarce Google w obszarze płatnych reklam należy odpowiednio skonfigurować treść reklamy i ustawić cenę która przebije konkurencję. Reklamobiorca płaci tylko w momencie kiedy użytkownik kliknie w slogan promocyjny i przeniesie się na stronę docelową. Koszt kliknięcia może wynosić od kilku groszy do kilkudziesięciu złotych w zależności od wyszukiwalności słów kluczowych i konkurencji.

Google jest reklamodawcą, który oferuje wiele różnych witryn na których można promować produkty i usługi. Zaczynając od wyszukiwarki, platformy YouTube i kończąc na sieci partnerskiej. W ten sposób można dotrzeć do dużego grona potencjalnych odbiorców.

Każdy certyfikowany specjalista Google Adwords pomoże zarządzać całą kampanią za Ciebie, dbając o to żeby budżet był skutecznie wykorzystywany dla najlepszych możliwych słów kluczowych. Pracujemy w oparciu o sprawdzone metody konfiguracji i optymalizacji płatnych reklam w wyszukiwarkach.

Każda kampania zaczyna się od wyboru dużej ilości słów kluczowych w celu określenia fraz, które są opłacalne i przekładają się najlepiej na konwersję. Celem jest maksymalizacja zwrotu z inwestycji tzw. ROI.

W kolejnym kroku dostosowujemy kampanię PPC do Twojego budżetu. W chwili uruchomienia publikacji reklam zaczyna się proces kontroli i analizy ruchu przychodzącego. Specjalista nadzoruje i optymalizuje parametry i sposób wykorzystania środków na koncie. W cyklu miesięczny przesyłane są raporty na podstawie których można zapoznać się z efektami.

Co dają linki sponsorowane?

Najważniejsze zalet systemu reklamowego Google:

  • Płacisz za kliknięcie tylko wtedy, gdy użytkownik wejdzie na Twoją stronę internetową.
  • PPC generuje natychmiastowy ruch dla Twojej firmy, np w oczekiwaniu na efekty pozycjonowania.
  • Pozycja wśród innych reklam jest zależna tylko od maksymalnej stawki CPC którą jesteś w stanie ustawić.
  • Kampanii PPC nie wymagają długoterminowych zobowiązań.
  • Szybki sposób na promowanie nowości lub produktów sezonowych.

Wykorzystanie różnych narzędzi marketingu internetowego pomaga w skutecznej promocji oferty firmy.

Dlaczego warto powierzyć prowadzenie kampanii specjalistom?

Codzienna praca nad promocją stron internetowych naszych klientów pozwoliła nam zdobyć doświadczenie i zbudować narzędzia które pomagają w kompleksowej optymalizacji reklam które pojawiają się w wyszukiwarkach. Wiele dedykowanych narzędzi których używa każdy nasz specjalista Adwords nie są dostępne dla Twojej firmy.

Mamy duże doświadczenie w zakresie optymalizacji stawek CPC słów kluczowych i budżetów reklamowych dla klientów z różnych branż. Nie zawsze obecność na pierwszym miejscu zapewni największy sukces. W zależności od charakteru witryny, zachowania użytkowników, rodzaju produktów lub usług, użytkownicy przed dokonaniem zakupu przeglądają wiele witryn. W tym przypadku wysokie stawiki CPC szybciej wyczerpują budżet bez przełożenia na konwersję liczbę zamówień w sklepie. Jest wiele przykładów które świadczą że doświadczenie w prowadzeniu kampanii linków sponsorowanych Google Adwords przekłada się na lepsze wykorzystanie budżetów.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt za pomocą formularza.

Informacje kontaktowe

Wysłanie formularza nic nie kosztuje.

Nasze oferty są bezpłatne.

Formularz kontaktowy